06 жовтня 2016 року директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександр Черчатий та директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Наталія Гуторова під час урочистостей до Дня юриста України підписали МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ.
Меморандум підписано з метою співпраці сторін у проведенні спільної навчальної, методичної, наукової, інформаційної та іншої діяльності, яка становить взаємний інтерес у напрямках:
– сприяння і організація проходження студентами інституту виробничої та юридичної практик, а також стажування за фахом;
– проведення спільних комунікативних заходів, конференцій, круглих столів тощо;
– надання методичної, інформаційної, консультативної допомоги та інших послуг відповідно до чинного законодавства України.
Олександр Черчатий привітав усіх юристів з професійним святом, та наголосив, що забезпечення ефективної взаємодії Регіонального центру та Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у процесі реалізації Меморандуму сприятиме підвищенню правової освіти громадян, а також конкурентоздатності випускників на ринку праці.