Оперативна нарада під головуванням директора Регіонального центру Олени ДЕМЧЕНКО проведено 24.04.2017. Їі учасники – працівники установи звітували про виконання поточного плану роботи та напрямки діяльності на цьому тижні. «Ми – єдина команда, яка працює пліч- о- пліч. Саме в цій підтримці – запорука успішної справи», – наголосила на початку наради Олена ДЕМЧЕНКО. Вона відзначила, що знаковою подією для усієї спільноти БВПД Сумщини стало проведення 21.04.2017 спільно з громадською організацією «Громадське бюро ПРАВОЗАХИСТ» підсумкової конференції
«Актуальні питання захисту прав учасників АТО та членів їх сімей». Серед її учасників – Ірина СТЕГНІЙ, керівник проекту «Знай! Вимагай! Навчай! Мережа параюристів з питань захисту прав учасників АТО та членів їх сімей», очільник управління забезпечення доступу до правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги Олена СІНЧУК, заступник директора Регіонального центру – Валентина ВОЛОБУЄВА, директори регіональних та місцевого центрів з інших областей – Оксана ВАСИЛЯКА (м.Київ), Олександр ЧЕРЧАТИЙ (Полтавська обл.), Анатолій БОРОДАВКА (Луганська та Харківська області), Юрій РУДИХ (м.Київ, ІІІ місцевий центр) та директори місцевих центрів Сумщини – Валентина ТРОШЕЧКО, Тамара КОЗИР, Олександр МУХА, Микола ГУДІМА, представники громадських організацій. У виступах зазначалось, що питання захисту прав учасників АТО з кожним днем постає все гостріше. Не захищеними в правовому плані, без жодних пільг чи якогось статусу сьогодні є добровольці батальйонів та члени їх родин. Військовослужбовці та члени їх родин часто не поінформовані про свої права та процедуру їх захисту.
Під час проведення підсумкової конференції учасники поділилися досвідом роботи з вищезазначеною категорією громадян, узагальнили позитивні напрацювання та підбили підсумки року взаємодії у рамках вищезазначеного проекту. Гості не тільки брали участь у заході, але й встигли ознайомитися з історією міста над Пслом, побувати в музеях, здійснити пішохідну прогулянку, оглянути цікаві контактні скульптури, розташовані в центрі м.Суми.
Про розгляд звернень громадян інформувала учасників оперативної наради Валентина ВОЛОБУЄВА, заступник директора.
Наприкінці – заслухано звіти про роботу відділів забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів; підтримки та розвитку інфраструктури (доповідачі Валентина ВОЛОБУЄВА, Наталія ПОСТАВСЬКА).