25 березня 2016 року у Кременчуцькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася зустріч у форматі круглого столу з адвокатами системи безоплатної вторинної правової допомоги.
Відкрила захід в.о. директора Кременчуцького місцевого центру Ірина Пушкаревська та інформувала присутніх про результати діяльності центру та позитивну співпрацю з адвокатами системи БВПД.
Заступник начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Тетяна Тагірова розповіла про вимоги до оформлення звітів на оплату послуг та відшкодування витрат адвокатів.
Учасники круглого столу обговорили проблемні питання, що виникають у процесі діяльності та можливі шляхи їх вирішення, поділились позитивним досвідом.
По закінченню зустрічі учасники висловили готовність до подальшої співпраці та проведення спільних заходів.