назад

Повідомлення про реорганізацію Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Повідомлення про реорганізацію Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, про порядок і строки заявлення кредиторами своїх вимог та проведення актів звірки.

Мелітопольський  місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги ( код за ЄДРПОУ 39748346, місце знаходження: вул. Івана Алексєєва, 5, м.Мелітополь, Запорізька область), на виконання наказів Міністерства юстиції України від 27.12.2023 № 4453/5 «Питання оптимізації системи надання безоплатної правничої допомоги» та від 14.06.2023 № 2213/5 «Про затвердження змін до Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у зв’язку з оптимізацією системи надання безоплатної правової допомоги» та у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє про:

  1. Реорганізацію Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги шляхом приєднання до Південно-Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги.
  2. Строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог або проведення актів звірки з Мелітопольським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги становить 2 місяці з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про рішення про припинення Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в результаті реорганізації. Свої вимоги кредитори мають подати у письмовому вигляді до комісії з реорганізації Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за вищевказаною адресою, яка розглядає кожну вимогу, після чого приймає відповідне рішення.
  3. Південно-Східний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги (код за ЄДРПОУ 41076819, місце знаходження: Україна, 69002, місто Запоріжжя, проспект Соборний б.77, 8-ий поверх) є правонаступником майна, прав та обов’язків реорганізованого Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з дати державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо правонаступництва Південно-Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги.

Голова комісії з реорганізації Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Тетяна Савицька