назад

Повідомлення про реорганізацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області

Повідомлення про реорганізацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, про порядок і строки заявлення кредиторами своїх вимог та проведення актів звірки.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області (код за ЄДРПОУ 38330765, місце знаходження: будинок 25, вул. Січових Стрільців, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 76018), на виконання наказів Міністерства юстиції України від 08.05.2023 № 1733/5 «Питання оптимізації системи надання безоплатної правової допомоги» та від 14.06.2023 № 2213/5 «Про затвердження змін до Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у зв’язку з оптимізацією системи надання безоплатної правової допомоги» та у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє про:

  1. Реорганізацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області шляхом приєднання до Західного регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
  2. Строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог або проведення актів звірки з Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано Франківській області становить 2 місяці з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про рішення про припинення Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області в результаті реорганізації. Свої вимоги кредитори мають подати у письмовому вигляді до комісії з реорганізації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області за вищевказаною адресою, яка розглядає кожну вимогу, після чого приймає відповідне рішення.
  3. Західний регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (код за ЄДРПОУ 38357766, місце знаходження: Україна, 46003, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. За Рудкою, будинок 33) є правонаступником майна, прав та обов’язків реорганізованого Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області з дати державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо правонаступництва Західного регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Голова комісії з реорганізації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області

Михайло ЄВЧУК