15 травня начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Вероніка Рибак взяла участь у підсумковому засіданні робочих груп з підвищення ефективності діяльності у сфері місцевого економічного розвитку.
В рамках зустрічі присутні обговорили впровадження планів з підвищення ефективності в сфері місцевого економічного розвитку, елементи креативної економіки в розвитку підприємництва та залученні інвестицій.
Працівниця центру взяла участь в засіданні робочих груп в рамках підписаного 11 травня 2018 року Меморандуму з Чернігівським регіональним відділенням Асоціацією міст України.
Нагадуємо, за правовою допомогою можна звернутися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області за адресою: м.Чернігів, вул. П’ятницька, 39, оф. 711, тел: (0462) 651-477, E-mail: office.chernihiv@legalaid.cn.ua
Єдиний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.