26 жовтня 2016 року на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Черкаській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області від 19.10.2016 № 406/06/22/о “Про затвердження графікупроведення стажувань”, на базі Головного територіального управління юстиції в Черкаській області, проведено стажування для працівників Звенигородського та Чигиринського бюро правової допомоги.
Під час проведення стажування працівники бюро:
-
вдосконалювали свої знання у сфері державної реєстрації громадських формувань, зокремарозглянули порядок реєстрації та вимоги до оформлення документів, що подаються для реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань;
-
розглянули порядок надання житла особам, будинок яких визнано аварійними;
-
отримали відповіді на актуальні питання щодо отримання субсидій на житлово-комунальні послуги.
До кінця року фахівці усіх бюро правової допомоги у Черкаській області пройдуть стажування, щоб поліпшити свої знання та якість надання консультацій громадянам.