назад

Працівники Кремінського бюро правової допомоги, що на Луганщині, провели семінар у районному центрі зайнятості

{gallery width=100 height=100 alignment=left buttons=0 margin=5 layout=fixed lightbox=boxplus}news/18/02/12/1.jpg{/gallery}

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 07 лютого 2018 року, відбувся семінар з безробітними, що стоять на обліку в Кремінському районному центрі зайнятості населення, на тему – «Легальна зайнятість населення». Начальник відділу «Кремінське бюро правової допомоги» Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Зоя Жадан розповіла присутнім про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та роботу бюро правової допомоги.

{gallery width=200 height=200 alignment=left buttons=0 margin=5 layout=fixed lightbox=boxplus}news/18/02/12/1.jpg{/gallery}

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 07 лютого 2018 року, відбувся семінар з безробітними, що стоять на обліку в Кремінському районному центрі зайнятості населення, на тему – «Легальна зайнятість населення». Начальник відділу «Кремінське бюро правової допомоги» Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Зоя Жадан розповіла присутнім про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та роботу бюро правової допомоги.

{module 2018-02-12 ЦЗ семінар}

Під час семінару, були роз’яснені останні зміни в трудовому законодавстві України; зокрема, щодо правових наслідків роботи без трудового договору та ін.

Безробітні отримали інформаційні буклети проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та контактні дані Бюро.


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua