Вчора, 23 червня у виставковій залі Міського будинку культури, за адресою вул. Майдан Незалежності 5 відбувся громадський форум “Моя Полтава – моє майбутнє”.
У форумі взяли участь громадські діячі та активісти, представники громадських організацій, державних органів, представники ЗМІ та просто небайдужі громадяни.
До цього форуму долучились і працівники Першого полтавського МЦ з надання БВПД.
Основною метою форуму стала розробка концепції інтегрованого розвитку міста – документу, що покликаний допомогти Полтаві у забезпеченні сталого розвитку і досягненні стратегічних цілей.
Захід організований для того, щоб почути точку зору полтавчан на подальший розвиток Полтави, а також наявні недоліки в різних секторах діяльності міста та пропозиції щодо вдосконалення системи міського менеджменту. Ця інформація буде врахована при розробці плану інтегрованого розвитку Полтави, що наразі здійснюється в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»
Збір інформації відбувався у форматі групової роботи із залученням досвідчених модераторів за такими темами:
– житловий простір та умови проживання;
– дорожній рух та транспорт;
– культура, культурна спадщина, відпочинок і туризм;
– зовнішній вигляд міста, дизайн, міська навігація;
– публічний простір, пішохідний простір;
– соціальна сфера, послуги, освіта, економіка міста.
Працівники Першого полтавського МЦ з надання БВПД працювали в групі соціальної сфери та внесли свої ідеї для покращення надання соціальних послуг в місті.