9 листопада працівники Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – начальник відділу правової інформації та консультацій Святослав Футій та начальниця відділу представництва Олена Шевчук провели робочу зустріч з начальниками відділень соціально-психологічної служби ШВК №98.
Юристи організували зустріч з метою роз’яснення змін до чинного законодавства. Адже змінено порядок надання безоплатної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах особам, які відбувають покарання у вигляді позбавлення волі та передано повноваження складання документів процесуального характеру та здійснення представництва інтересів особи до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Працівники центру проінформували адміністрацію установи про можливість отримання засудженими безоплатних послуг адвоката у цивільних та адміністративних справах, детально розповіли про те, як правильно заповнити звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги, яка інформація має бути обов‘язково зазначена у ньому.
Учасники зустрічі вирішили організаційні питання доступу адвокатів та представників Шепетівського місцевого центру до засуджених осіб.