У Сумському міському центрі зайнятості працівниками Сумського місцевого центру продовжується надання консультацій шляхом дистанційного прийому. 16 березня начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Андрієм КАЧАНОВИМ було прийнято дві особи, які звернулися за консультацією щодо надання комунального житла для людини з обмеженими можливостями та оскарження рішення Вищого адміністративного суду України.
Дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги – це точка доступу до безоплатної правової допомоги, що функціонує на постійній основі за визначеним графіком в приміщенні установи, організації, закладу для громадян, які мають потребу в безоплатній правовій допомозі, але в силу різних причин (географічна віддаленість, відсутність вільного часу тощо) не мають можливості оперативно звернутися до місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Прийшовши до дистанційного пункту кожен, хто потребує безоплатної правової допомоги, може:
–дистанційно проконсультуватися з фахівцями місцевих центрів та адвокатами, отримати інформацію про місцезнаходження відповідного центру, а також дізнатися про види послуг, які там надаються;
–перевірити свою належність до категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги;
–дізнатися перелік документів, які необхідно подати для підтвердження належності до суб´єктів права на таку допомогу.
Роботу дистанційного пункту забезпечують фахівці Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Станом на 16 березня до новостворених пунктів консультування вже звернулося 32 особи. Мешканці потребували отримання консультацій та роз’яснень з питань соціального забезпечення, земельних питань, питань трудового та сімейного права.
Сумський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Адреса: м. Суми, вул. Покровська, 9/1
(вхід навпроти кінотеатру «Космос»), тел. 066 77 13 261, 098 38 06 938, 0542 66 51 08;