Відтепер щосереди у Сумському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги будуть проводитися навчальні тренінги щодо популяризації як системи безоплатної правової допомоги так і центру та його співробітників.
Перший тренінг відбувся на тему «Поняття імідж. Загальне й особливе в іміджі організації та її лідерів». Його провів голова громадської організації «Координаційна рада молодих юристів» Андрій Кнуренко.
Мета тренінгу – відпрацювати навички популяризації та вивчити особливості фандрайзингу. Програма тренінгу включала як теоретичну частину, так і практичну: учасники виконали вправи для закріплення отриманих знань.
Найбільшу цікавість викликала розповідь про імідж, який повинен бути синтетичним, плануватися, щоб створювати відповідне враження за допомогою фірмового знаку.
В зворотному зв’язку учасники заходу висловили бажання проводити
подібні тренінги і в подальшому та були задоволені дружньою та приємною атмосферою протягом всього процесу роботи.