10 лютого на базі ВПУ №3 у Мукачеві відбувся круглий стіл на тему «Злагоджена робота усіх ланок, учасників навчально-виховної роботи процесу у роботі з дітьми девіантної поведінки».
Участь у заході взяли і представники системи надання БВПД на Закарпатті, зокрема, директор Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області В.Ю.Попадинець, директор Мукачівського місцевого центру з надання БВПД К.Є. Молнар, начальник відділу Мукачівського місцевого центру М.І.Пилипчинець, начальник відділу Мукачівського місцевого центру – Бурлака В.Б., а також начальник Мукачівського міськрайонного управління юстиції О.С. Меренич.
Кожен з представників висвітлив діяльність Центру з надання БВПД. Зокрема, розповіли про порядок звернення до центрів, хто та з яких питань може звертатися, як призначається адвокат, що таке первинна та вторинна правова допомога, які документи необхідно мати, аби звернутися до центру тощо. Зокрема, йшлося і про співпрацю центрів з надання БВПД із територіальними органами юстиції.
Крім того, в доповіді начальника відділу Мукачівського місцевого центру М.Пилипчинець акцентовано увагу на роботі з дітьми девіантної поведінки: що це діти, яка поведінка є девіантною, які причини її виникнення. Йшлося і про класифікацію дітей з нестандартною поведінкою, як з ними працювати і які перші кроки робити працівникам ПТНЗ.
Для збільшення зображення натисніть на нього
{module 20160210_mukachevo}