27 вересня заступник начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Вікторія Тогунова спільно з фахівцями бюро правової допомоги – Брусилівського, Коростишівського, Радомишльського, Черняхівського – провели вуличне інформування житомирян із метою підвищення правової свідомості та поширення інформації про систему безоплатної правової допомоги.
Інформування проводили в районі вулиць Гагаріна та В. Бердичівської шляхом розповсюдження буклетів та консультацій. Окремо працівники бюро правової допомоги сповіщали пересічних громадян про відкриття бюро правової допомоги.
Користуючись нагодою, працівники Житомирського місцевого центр з надання БВПД розмістили оголошення про можливість отримати юридичну консультацію у Житомирському місцевому центрі за адресою вул. Гагаріна, 47, та категорії громадян, які мають право на вторинну правову допомогу у маршрутних таксі міста.
![]() |
![]() |