Сьогодні відбулися урочисті збори з нагоди святкування Дня юриста. Кращі представники юриспруденції були присутні на заході. Веселі, усміхнені, ошатні приймали вони вітання, почесні грамоти, подяки, квіти та оплески.
Привітання та щирі побажання з нагоди свята виказали перший заступник голови Запорізької обласної держадміністрації Елла Слепян, керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, керуючий справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Роман Омельянович, начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергій Васильцов, голова Запорізької обласної організації Союзу юристів України Валерій Біленко та директор Регіонального центру з надання БВПД у Донецькій та Запорізькій областях Павло Наливайко. А далі розпочалося нагородження.
За значний особистий внесок у розбудову суверенної, демократичної, правової держави, здійснення заходів щодо забезпечення законності, прав, свобод людині і громадянина, сумлінну і самовіддану працю, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди професійного свята були відзначені керівництво Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях, Другого запорізького та Мелітопольського місцевих центрів та адвокати, що співпрацюють з Регіональним та місцевими центрами, і за рахунок держави відстоюють права та інтереси жителів Запорізького краю.
Подяками голови Запорізької обласної державної адміністрації було нагороджено адвокатів Олега Лебєдєва та Валерія Валька.
Почесною грамотою виконавчого комітету Запорізької міської ради було нагороджено директора Другого запорізького МЦ Сергія Вітька.
Грамотою Запорізької обласної ради було відзначено адвоката Віту Майсак.
Під час урочистостей почесною грамотою ГТУЮ у Запорізькій області за плідну співпрацю, високий професіоналізм та особистий внесок у забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів громадян також було відзначено й увесь колектив Регіонального центру.
Приємним доповненням до свята став наказ Міністерства юстиції України про нагородження за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків із реалізації державної правової політики, та з нагоди професійного свята – Дня юриста, Почесною грамотою МЮУ директора Регіонального центру Павла Наливайка.
Не менш неочікуваним став наказ Координаційного центру з надання правової допомоги про нагородження за активну участь у розбудові системи безоплатної правової допомоги, сумлінне ставлення до своїх службових обов’язків, проявлену ініціативність в роботі заохочувальними відзнаками першого заступника директора РЦ Ларису Кожемякіну, директора Мелітопольського місцевого центру Олександра Булгакова, заступника начальника Нікольського бюро правової допомоги Вікторію Афоніну, заступника начальника відділу представництва Краматорського МЦ Майю Залізняк, головного спеціаліста відділу представництва Бердянського місцевого центру Юлію Кононенко та заступника начальника відділу правової інформації та консультації Першого запорізького МЦ Сергія Плецького.
Шановні колеги!
З професійним святом вас – з Днем юриста!
Це свято людей, які своїм словом і ділом стоять на захисті конституційних прав і свобод людини та громадянина, забезпечують непорушність та дотримання законів.
Нехай ваші професійні досягнення будуть винагороджені повагою і довірою громадян та сприяють ствердженню верховенства права та розбудові правової держави.
Щиро зичемо вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності в ім’я процвітання нашої України.
з проф