16 серпня 2016 року Коломийським МЦ з надання БВПД спільно з Коломийським міськрайонним центром зайнятості продовжується правоосвітницька робота щодо надання безоплатної правової допомоги вразливій категорії населення, в тому числі учасникам АТО . На заході, з представниками місцевих та державних органів влади, обговорювалися питання щодо права пільг та гарантії соціального захисту, передбачені Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Представник Коломийського МЦ з надання БВПД, начальник відділу правоосвітницької роботи та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Вікторія Смерек, довела учасникам заходу основні нормативно-правові документи, що стосуються даної категорії громадян.
{gallery}pictures/2016.08.18_захід{/gallery}