13.09.2018 головним спеціалістом відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Григоренко Є.М. та головним спеціалістом відділу комунікації та доступу до публічної інформації Перебийносом В.В. проведена лекція у приміщенні Білоцерківського навчально-виробничого підприємства Українського товариства сліпих УТОС на тему: «Сплата податку на нерухомість».
Працівникам закладу розповіли про порядок сплати податку, строки сплати податку, звільнення від сплати податку, порядок отримання податкового повідомлення-рішення, порядок оскарження повідомлення.
По закінченню заходу 2 особам надано консультації з питань оподаткування господарських будівель та споруд, сплати податку на земельну ділянку.
У ході лекції працівникам були роздані інформаційні матеріали зокрема плакати, буклети та брошури за темами проекту «Я маю право!» і систему БВПД.