Фахівці Березнівського та Дубровицького бюро правової допомоги провели виїзні прийоми громадян у населених пунктах відповідних районів.
Так, головний спеціаліст Березнівського бюро Юлія Пахальчук інформувала жителів Бронської та Яринівської сільських рад. А головний спеціаліст Дубровицького бюро Наталія Поліщук здійснила виїзний прийом громадян у Соломіївській сільській раді, до складу якої входять села Орв’яниця, Кураш та Соломіївка.
Переважно жителі сільської місцевості зверталися з питаннями з галузі спадкового права, а саме спадкування паю після порушення терміну на прийняття спадщини та оформлення права власності на будинок. Також громадян консультували щодо пенсійного та соціального забезпечення.
Під час проведення виїзних прийомів фахівці бюро проводили інформування громадян про можливість отримання безоплатної правової допомоги та розповсюджували інформаційні буклети про діяльність бюро правової допомоги.
Довідково. Адреси та контактні дані бюро правової допомоги – структурних підрозділів Сарненського місцевого центру:
Березнівське бюро правової допомоги: м. Березне, вул. Київська, 9 (приміщення ЦНАПу та статистики), тел. (03653)5-34-44, (067) 836 50 41, (096) 117 38 45;
Володимирецьке бюро правової допомоги: смт Володимирець, вул. Соборна, 20 (приміщення Володимирецької районної державної нотаріальної контори), тел. (03634) 2-58-08, (068) 091 88 85;
Дубровицьке бюро правової допомоги: м. Дубровиця, вул. Воробинська, 9 (приміщення районної бібліотеки), тел. (03658)2-00-06, (068) 085 13 52;
Рокитнівське бюро правової допомоги: смт Рокитне, вул. Незалежності, 21 (приміщення Управління Державної казначейської служби України в Рокитнівському районі), тел. (03635)2-30-03, (097) 318 59 96.