В рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО» налагоджено співпрацю між Другим Львівським місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги та загальноосвітньою середньою школою №6 м. Львова.
З 23.10.2017 по 26.10.2017 року проведено серію уроків у 7-11-х класах на тему: “Я і мої права”. Головний спеціаліст Другого львівського місцевого центру Мирослава Нікітіна – Базилевич для учнів 11-го класу прочитала лекцію: “Історія розвитку прав дитини”.
Варто зазначити, що школярі змістовно і активно дискутували на тему: “Твої права – твій захист”.
Також з метою підвищення правової свідомості українців було проінформовано педагогічний колектив про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я маю право”.
Нагадаємо, детальну інформацію з питань надання правової допомоги можна отримати у Другому львівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:
м. Львів, вул. Винниченка, 30; тел.(032) 255-65-71.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області
Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел/факс: (032)236-74-95.
Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).