28 листопада 2017 року начальник Липоводолинського бюро правової допомоги Наталія ПИЛИПЕНКО спільно з в.о. директора Липоводолинського районного центру зайнятості Віктором ДУЖАКОМ здійснили спільний виїзд до Русанівського навчально-виховного комплексу.
В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Наталія ПИЛИПЕНКО провела зустріч з учнями школи, під час якої розповіла про проблему насильства в сім’ї, вручила дітям візитівки Липоводолинського бюро правової допомоги та інформаційні буклети “Твої права, твій захист”.
Діти переглянули фільм «ТИ І ПОЛІЦІЯ», під час якого учням надавалися короткі коментарі, по закінченні перегляду відбулось обговорення фільму. Діти також занесли до своїх мобільних телефонний номер єдиного контакт – центру, куди вони можуть звернутись у разі потреби.
Довідково:
Липоводолинське бюро правової допомоги обслуговує жителів Липоводолинського району та знаходиться за адресою:
42500, смт Липова Долина, вул. Полтавська, 17
Тел. (05452) 5-16-33, (05452) 5-15-37
e-mail: lypovodolynske@legalaid.sm.ua