23 листопада 2016 року для учнів 10-го Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Т.Г. Шевченка проведено лекції на теми: «Безоплатна правова допомога та умови її отримання», «Правила спілкування з працівниками поліції».
Співорганізаторами заходу виступили Другий полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Т.Г. Шевченка.
У ході лекції поінформовано про зміст права на безоплатну правову допомогу, підстави і порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги та зазначено категорії громадян, які мають право на таку допомогу. Також разом з учнями проведено інтерактивну гру, в ході якої розглянули приклад конфліктної ситуації з працівниками поліції.
По завершенню семінару фахівці Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анастасія Гречка та Андрій Свєшніков надали відповіді на запитання учнів.