2 березня 2018 року в приміщенні Київського міського палацу ветеранів Київський міський центр соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів провів літературно-музичний захід «Жінка-Весна». Після закінчення концерту співробітники Першого київського місцевого центу з надання безоплатної вторинної правової допомоги презентували присутнім загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».
Також в цей день відбувся виїзний прийом громадян з надання безоплатної правової допомоги. Начальник відділу правової інформації та консультацій Першого київського місцевого центру з надання БВПД Павло Попович надавав правову допомогу 4 особам, які цікавилися земельними і житловими питаннями.
Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:
Перший київський місцевий центр Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 |
Другий київський місцевий центр Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 14Б |
||
Третій київський місцевий центр Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 |
Четвертий київський місцевий центр Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 |
За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).