22 січня, заступник начальника Середино-Будське бюро правової допомоги Тетяна Харченко на базі Середино-Будського бюро правової допомоги провела семінар для учасників АТО та розповіла про роботу системи безоплатної правової допомоги в Україні.
«На сьогодні правова допомога учасникам бойових дій здійснюється у таких формах, як надання правових консультацій, підготовці позовних заяв, представництві інтересів в судах», – зазначила Тетяна Харченко.
В ході семінару фахівець бюро Тетяна Харченко поінформувала присутніх про пільги членів сімей учасників бойових дітей, в тому числі, право на пільги житлово-комунальних послуги, право на санаторне-курортне лікування.
Особливу увагу звернула на питання соціального захисту військовослужбовців.
В рамках проекту Я маю право Тетяна Харченко презентувала буклет на тему: “Покрокова схема отримання земельних ділянок учасниками АТО ”. У буклеті детально пояснена процедура і послідовність дій з коментарем та рекомендаціями до кожного кроку цього алгоритму.
По закінченню заходу всім присутнім роздали інформаційні брошури з контактними даними центру.
Довідково:
Звертатися за правовою допомогою можна за адресою:
м. Середина-Буда, вул. Троїцька, 2. тел : (05451) 7-10-62.