Тренінг з розвитку навичок фасилітації та навичок ведення переговорів для співробітників мережі правових клубів PRAVOKATOR організований 23-25 вересня за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».
Працівники клубів ознайомилися із фундаментальними принципами та методами фасилітації, ролями та моделлю компетентностей фасилітатора, навчилися будувати дизайн фасилітації з урахуванням бажаного рівня залученості, формату роботи та часу.
«Правові клуби Pravokator – це майданчик для спілкування та співпраці суддів, адвокатів, прокурорів, громадських правозахисників, місцевої влади та інших представників правничої спільноти. Тож завдяки тренінгу фахівці правових клубів зможуть організувати професійну дискусію та сприятимуть генерації інновацій у сфері права», – переконаний Олександр Баранов, заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги.
Фасилітація – це спосіб задіяти потенціал групи, залучити та зацікавити учасників для досягнення командою поставлених цілей.
Учасники не лише ознайомилися з техніками проведення заходів різних форматів, а й на практиці відпрацювали навички та навчалися управляти власними емоціями. Демонстрації, дискусії, командні експериментальні завдання, відео-аналіз, індивідуальні завдання, симуляції та рольові ігри стали ключовими форматами тренінгу.
У тренінгу також взяли участь представники керівництва Координаційного центру з надання правової допомоги, управління розвитку людських та інформаційних ресурсів у сфері надання правової допомоги та управління комунікацій.
З учасниками працювала сертифікований бізнес-тренер і фасилітатор Ірина Глущенкова.