8 лютого в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги БВПД: директор місцевого центру Микола Гудіма, головний спеціаліст відділу правової інформації та консультацій Володимир Потапов, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Юлія Зацаринна спільно з представниками Головного територіального управління юстиції у Сумській області здійснили виїзний прийом громадян в с. Макове та Собичеве із метою надання правових консультацій та підвищення рівня правової обізнаності громадян.
Цей досвід показав правильність та ефективність обраного напрямку роботи. Найбільш болючими питаннями населення є ті, що стосуються порядку оформлення спадщини, порядку державної правовласності на будинок, переоформлення паїв, стягнення матеріальної шкоди за виконавчим документом.
Під час виїзду до робочої групи звернулося 12 осіб: із Маківської сільської ради – 7 осіб; Собичівської сільської ради – 5 осіб.
У ході роботи мобільного пункту консультування працівники Шосткинського місцевого центру провели семінар для депутатського корпусу Маківської сільської ради на тему «Оформлення договору оренди. Основні кроки» та організували правопросвітницьку бесіду для педагогічного колективу Собичівського навчально-виховного комплексу I-III ступенів на тему «Безоплатна правова допомога на захисті прав громадян».
Також проведено вуличне інформування жителів сільської місцевості та надано роз’яснення про систему правової допомоги та порядок її отримання.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
За отриманням безоплатної правової допомоги звертайтеся до:
Шосткинський місцевий центр –
41100, м. Шостка, вул. Горького, 4. тел. (05449) 7-30-94
Глухівське бюро правової допомоги –
41400, м. Глухів, вул. Шевченко, 4. тел. (05444) 7-07-20, (05444) 7-07-12
Кролевецьке бюро правової допомоги –
41300, м. Кролевець, вул. Європейська, 15. тел. (05453) 9-52-47
Середино-Будське бюро правової допомоги –
41000, м. Середина-Буда, вул. Троїцька, 2. тел. (05451) 7-10-62
Ямпільське бюро правової допомоги –
41200, смт Ямпіль, бульвар Ювілейний, 1. тел. (05456) 2-20-50
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги –
0-800-213-103 (Цілодобово, в межах України – безкоштовно)
Зателефонувавши за ним, Ви зможете дізнатися адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та отримати консультацію фахівців.