22 січня 2018 року, до Дня Соборності України, у приміщенні Київської обласної державної адміністрації директор Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Богдан Кушнір разом з працівниками центру провів правові консультації для ветеранів АТО та вимушених переселенців.
Консультації були проведенні у сфері державної реєстрації, виконавчої служби та нотаріату. Крім цього головні спеціалісти центру Сергій Лісовець, Владислав Корнієнко та Віталій Семеняк ознайомили громадян з системою безоплатної правової допомоги і загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!» та роздали інформаційні буклети.
На сам кінець для ветеранів АТО і переселенців провели концерт за участі студентів Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Коледж Культури та мистецтв» та вихованців Київського палацу дітей та юнацтва.
Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:
Перший київський місцевий центр Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 |
Другий київський місцевий центр Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 14Б |
||
Третій київський місцевий центр Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 |
Четвертий київський місцевий центр Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 |
За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).