09 листопада 2018 року в селищі Велика Михайлівка святкували не тільки День працівників культури та аматорів народного мистецтва та День української писемності та мови – в цей день тут проводили міжрайонний конкурс-чемпіонат «Український борщ». А для дітей, матусі та бабусі яких займалися готуванням борщу, команда Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги підготувала особливу програму.
З метою покращення правової свідомості дітей, фахівці влаштували правовий квест: діти дізналися про чарівну квітку, яка носила в собі основні права дитини, але так сталося, що пелюстки з правами загубилися. Щоб знайти ці права, дітям необхідно було відшукати людину з особливою ознакою – кольоровою кулькою, яка тримала ці пелюстки та виконати цікаве правове завдання. Діти не боялися перешкод, активно виконували поставлені перед ними завдання та все ж таки зібрали усю квітку, тим самим відстояли права дітей усієї країни.
Учасники квесту пішли з фестивалю з гарним настроєм та за свою працю були нагороджені памятними медалями.
До Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна звернутися за адресою: м. Роздільна, вул. Незалежності, 2. Телефон: (04853) 5-03-66, (04853) 5-04-43
Захарівське бюро правової допомоги: смт. Захарівка, вул. 1-го Травня, 49. Тел.: (04860) 9-44-30.
Іванівське бюро правової допомоги: смт. Іванівка, вул. Центральна, 93. Тел.: (04854) 2 00 55
Великомихайлівське бюро правової допомоги: смт. Велика Михайлівка, вул. Пушкіна, 2-б. Тел.: (04859) 40 300
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.