Уряди 75 країн світу, зокрема й України, спільно з громадянським суспільством розробили для кожної з держав національні плани дій, які оновлюються раз на два роки в рамках Партнерства «Відкритий Уряд». Реалізація основних цінностей Партнерства (доступ до публічної інформації, участь громадськості, підзвітність та впровадження нових технологій) покликане до досягнення позитивних змін у житті громадян.
В Тернополі відбулась дискусія на тему «Пріоритети плану дій «Партнерства «Відкритий Уряд» на 2018-2020 р.р.», під час якої обговорили пріоритети Уряду на наступні два роки, а також розповіли про прогрес їх впровадження в Тернополі. Серед основних тем заходу розглядались взаємодія поліції та громади (community policing), публічні закупівлі та відкриті дані.
Люба Максимович, голова ГО Центр «Жіночі перспективи представила Ініціативу «Партнерство Відкритий Уряд» та плану заходів Уряду України на 2018-2020 роки.
Олеся М’ялковська, інспектор зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Тернопільській області розповіла про проект «Безпечне ком’юніті», до реалізації якого долучились і фахівці Регіонального центру. Даний проект є надійним партнером та порадником будь-якої людини у спілкуванні з правоохоронцями. Він допомагає вирішувати нагальні проблеми життя міста з допомогою професійних юристів.
Володимир Шевченко, регіональний координатор взаємодії з громадськості Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини поділився досвідом запровадження інституту соціального замовлення в Тернополі.
Учасники заходу обговорили проекти, що вже реалізуються в рамках встановлених пріоритетів Плану дій, а також мали можливість висловити свої ідеї нових проектів, що сприятимуть розвитку громадянського суспільства в Україні.
Oтримати відповіді на запитання, які стосуються безоплатної правової допомоги можна зателефонувавши на єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України із стаціонарних та мобільних телефонів).