назад

Про досягнення системи безоплатної правової допомоги інформували на Білопільщині

SUM 2017 02 16 informaziya 2Протягом лютого місяця 2017 року Білопільським бюро правової допомоги було проінформовано громадян міста щодо системи безоплатної правової допомоги.

«Нашим клієнтам була донесена інформація про досягнення та розвиток системи БПД в цілому, успіхи та важливість функціонування самої системи, приділено увагу «успішним справам» адвокатів, які є нашим досягненням, а також можливість кожного отримати первинну та вторинну правову допомогу через Білопільське бюро правової допомоги.

У ході спілкування було акцентовано увагу на тому, що доступність та якість безоплатної правової допомоги – це пріоритетний напрямок роботи Бюро», – розповіла Ольга ДРОЗДЕНКО, головний спеціаліст відділу Білопільського бюро правової допомоги.

«Кожному нашому клієнту вручено «Вісник», який розробляється Сумським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також газету «Урядові новини». Всі, хто звертається до нас за консультацією, мають змогу вільно отримати друковані засоби: це і газети, і брошури, і візитівки, а також журнали та буклети різних сфер функціонування, які містять інформацію правового характеру», – прокоментував начальник бюро правової допомоги, Ярослав ПОЛКОВНИЧЕНКО.

SUM 2017 02 16 informaziya 1

 

За більш детальною консультацією та роз’ясненнями можна звертатися до Білопільського бюро правової допомоги Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що знаходиться за адресою: м. Білопілля, вул. Соборна, 53, або за  тел. (05443) 9-10-87, 9-10-89.