Заступник директора Регіонального центру з надання БВПД Наталія Радушинська виступила у прямому ефірі на радіо “Житомирська хвиля”.
Тема передачі “На часі”: Родинна династія правників, адвокатів доньки та батька Наталії Радушинської та Вацлава Янчевського. А також про нове у законодавстві щодо примусового впливу на боржників зі сплати аліментів розповідають Наталія Радушинська та Петро Данилишин. Пропустили прямий ефір? Можете прослухати передачу у записі.
{module Відео_Закон про аліменти_Жит_хвиля}