У середу, 27 березня, начальник відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області Оксана Дудаш провела скайп-навчання для фахівців Ужгородського, Мукачівського та Хустського місцевих центрів.
Темою заходу стало «Покращення комунікативної діяльності та реалізації правопросвітницької кампанії «Я маю право!». Серед питань, які порушувалися упродовж скайп-навчання: обговорення ходу реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право голосу!», планування правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство».
Також у межах заходу були обговорені питання пошуку нових партнерів з метою проведення правопросвітницьких заходів та розміщення актуальної правової інформації на веб-сайт та фб партнерів. О.Дудаш надала фахівцям місцевих центрів рекомендації щодо ведення сторінок у фб.
Працівники поділилися власним досвідом проведення заходів у рамках проектів та висловили пропозиції, які сприятимуть підвищенню їх ефективності.