![07](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/2019/02/07/07.jpg)
Право на оскарження порушень виборчих прав та способи реалізації цього права аналізували представники регіонального та місцевого центрів БВПД під час тренінгу «Захист прав виборців».
Захід відбувся у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області. Фахівці регіонального та Кропивницького місцевого центрів обговорили актуальні питання виборчого законодавства, зокрема в частині правопорушень, які відбуваються під час виборчого процесу.
![08](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/2019/02/07/08.jpg)
Інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців можна перевірити на електронному ресурсі «Особистий кабінет виборця» за посиланням https://www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=111:1:7225912422314.
«Громадянам, які змінили місце проживання чи проживають на територіях новоутворених ОТГ, слід звернутись в дільничну виборчу комісію за місцем реєстрації і перевірити власну наявність у попередньому списку виборців. У разі виявлення невключення, неправильного включення чи виключення зі списку виборців необхідно до 25 березня подати заяву та пересвідчитись про включення до списку», – підкреслила модератор заходу Олена Морозова.
Нагадуємо, що безоплатну правову допомогу можна отримати у Кропивницькому місцевому центрі з надання БВПД який знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 64/53, тел.: 095 876 62 33, (0522) 32-08-24 та працює з 8:00 до 17:00, крім вихідних днів.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.