6 квітня заступник начальника Роменського бюро правової допомоги прийняла участь участь у профорієнтаційно-правовому заході «Формула успішного професійного вибору», який відбувся на базі міської бібліотеки для дорослих. Учасники заходу – практичний психолог Роменського вищого професійного училища Надія РАДЧУК, головний спеціаліст відділу активноїпідтримки безробітних міськрайонного центру зайнятості Анна ШУМАКОВА та учні 9-х класів Роменського відділення комунального закладу Сумської обласної ради «Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей».
У житті кожної людини бувають моменти, коли їй доводиться робити вибір. Одним з таких моментів є вибір професії.
Сьогодні тисячі майбутніх випускників з усієї країни приймають для себе важливе рішення – ким стати, яке місце посісти у житті, тому метою заходу є: сприяння професійному самовизначенню, вихованню віри в себе і в свої можливості, готовності до свідомого вибору професії, захисту прав на вільний вибір професії. Практичний психолог Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське ВПУ» Надія РАДЧУК презентувала навчальний заклад та ознайомила з професіями яких навчають у закладі. Зокрема, вона зазначила: «Як показує аналіз ринку праці нашого регіону, фахівці, що мають кваліфікацію за масовими робочими професіями, в останні роки стабільно затребувані на підприємствах». З метою виявлення рівня сформованості профорієнтаційної визначеності серед учнів, головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних міськрайонного центру зайнятості Анна ШУМАКОВА провела анкетування та зорієнтувала учасників дослідження на свідомий вибір майбутньої професії, а також на вибір профілю навчання. Вона розповіла про мотивацію до вибору актуальних на ринку праці робочих професій, які є затребуваними на даний час.
Заступник начальника Роменського бюро правової допомоги Алла ЄРНЬЄЙ повідомила присутніх про роботу бюро та право молоді на безкоштовну правову допомогу, зокрема, з питань працевлаштування. Вона відзначила, що займатися тим, що цікавить, приносить радість, – одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності. Інформаційні матеріали «Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник», які видані Координаційним центром з надання правової допомоги, отримав кожен учасник заходу.
Довіково:
Роменське бюро правової допомоги Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою (поштова адреса): бульвар Свободи, 1, м. Ромни, Сумська область, 42000, (приміщення райдержадміністрації).
Тел. зі стаціонарних номерів: (05448) 5-11-99, 5-10-66.
Моб. тел.: +380988494066.
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0800213103 – цілодобово.
E-mail: romenske@legalaid.sm.ua