В рамках Всеукраїнського тижня права учні ЗНЗ № 5 м. Сарни та Сарненського районного ліцею “Лідер” мали можливість реалізувати творчі здібності на задані теми, розкривши своє бачення прав людини. До участі було залучено понад 100 дітей. Журі у складі фахівців місцевого центру підбило підсумки конкурсів та визначило переможців.
А ось і найяскравіші конкурсні роботи:
Я маю право! Пісня-сюрприз від школярів для Сарненського МЦ з надання БВПД.