16 грудня у приміщенні Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено семінар для адвокатів на тему «Порядок оформлення та передачі до центру адвокатами актів надання безоплатної вторинної правової допомоги».
У семінарі взяли участь адвокати, які співпрацюють з Першим полтавським МЦ. Начальник відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Олег Бубир розповів, як правильно оформляти акти надання вторинної правової допомоги та додатки до них. Кожен адвокат отримав відповіді на питання, що виникали у ході семінару, а також отримали інформаційні матеріали про систему безоплатної правової допомоги.