У Кириківській селищній раді Великописарівського району Сумської області 17 січня проводився особистий прийом громадян керівником Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тамарою КОЗИР та начальником відділу правової інформації та консультацій Миколою КРАВЧЕНКО та заступником начальника відділу «Великописарівське бюро правової допомоги» Євгеном МОРОЗОМ.
Виїзні прийоми громадян відбуваються з метою розширення доступу надання безоплатної первинної правової допомоги, навіть, у віддалених районах. За консультаціями звернулося п’ять осіб із питань: пенсійне забезпечення, прийняття спадщини, порядок припинення громадської організації шляхом ліквідації тощо.
Після прийому громадян Тамара КОЗИР провела робочу зустріч з головою Кириківської селищної ради Іваном МОРОЗОМ.
За результатами якої досягнуто домовленість щодо організації роботи мобільного консультаційного пункту та підготовки Програми розвитку правової допомоги, яку планується розглянути на черговій сесії селищної ради у І кварталі цього року.
Днем раніше, 16 січня, відбувся виїзний прийом громадян у селі Голубівка, Лебединського району. Під час прийому звернулося 8 осіб переважно із земельних питань.
Проведені заходи в черговий раз підтвердили, що необхідно використовувати усі можливі законні засоби у вирішенні проблемних питань.
До фахівців Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна звернутись за адресою: м. Охтирка. вул. Перемоги, 13 за та телефоном (05446) 4-22-23, а до відокремлених підрозділів «Лебединське бюро правової допомоги» – м. Лебедин, пл. Соборна, 29 тел. (05445) 2-14-12, «Великописарівське бюро правової допомоги» – смт Велика Писарівка, вул. Ярослава Мудрого, 1 (05457) 5-15-20.