27 жовтня 2016 року головний спеціаліст відділу «Глобинське бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Коверзай провела робочу зустріч з керівником Центру надання адміністративних послуг Глобинської РДА Людмилою Антипенко.
У ході проведення зустрічі була надана інформація щодо основних завдань, мети, функцій бюро правової допомоги, порядку надання громадянам безоплатної первинної та забезпечення вторинною правовою допомогою. Громадяни, які були присутні в центрі, отримали консультацію з приводу правильного оформлення доручення для представлення інтересів особи та отримання необхідних витягів з Держгеокадастру через Центр надання адміністративних послуг.
Після закінчення зустрічі працівникам та відвідувачам центру було надано інформаційні матеріали про роботу бюро, контактні дані та адресу.