У межах масштабного загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»фахівці Сумського місцевого центру з надання БВПД разом з представниками Головного територіального управління юстиції в Сумській області здійснили виїзди до с. Вири, с. Річки Білопільського району та міста Білопілля, де проводили зустрічі з місцевими жителями та представниками органів публічної влади, надавали консультації й обговорювали актуальні для громади питання.
Оскільки головною метою проекту «Я МАЮ ПРАВО!» є надання роз’яснень та консультацій громадянам щодо можливості захисту прав та свобод людини і громадянина, користуючись, у тому числі, і можливостями безоплатної правової допомоги, фахівці знайомили громадян з алгоритмами захисту прав людини, з правовими знаннями, які є необхідними у житті кожного, з тим, як працює система безоплатної правової допомоги, хто і на яких підставах може її отримати.
«Постійно здійснюючи такі спільні виїзди та працюючи з громадянами, ми бачимо важливість та необхідність такої роботи, адже питання захисту прав громадян актуальне завжди, і роботу в цьому напрямку потрібно продовжувати», – зазначив Руслан Звоновський, головний спеціаліст відділу представництва Сумського місцевого центру.
Громадяни зверталися до юристів з різними питаннями в галузях цивільного, сімейного, земельного права тощо.
Юристами системи БПД разом з представниками Головного територіального управління юстиції в Сумській області надано ряд консультацій в межах адресної правової допомоги. Громадяни цікавились питаннями соціального захисту населення, земельними та іншими питаннями.
На всі питання громадяни отримували вичерпні обґрунтовані відповіді та роз’яснення механізму їх вирішення, у тому числі скориставшись послугами безоплатної правової допомоги.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
За отриманням безоплатної правової допомоги звертайтеся до
місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги:
Конотопський місцевий центр –
41615, м. Конотоп, вул. Братів Лузанів, 43, тел. (05447) 6-23-47
Охтирський місцевий центр –
42700, м. Охтирка, вул. Перемоги, 13. тел. (05446) 4-22-23
Сумський місцевий центр –
40000, м. Суми, вул. Покровська 9/1. тел. (0542) 66-51-08; 066-771-32-61; 098-380-69-38.
Шосткинський місцевий центр –
41100, м. Шостка, вул. Горького, 4. тел. (05449) 7-30-94
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги –
0-800-213-103 (Цілодобово, в межах України – безкоштовно)
Зателефонувавши за ним, Ви зможете дізнатися адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та отримати консультацію фахівців.