Запрошуємо відвідати заходи, організовані місцевими центрами з надання БВПД в рамках Тижня права, що відбудуться у Львові упродовж 4 – 8 грудня 2017 року.
Низка заходів: правопросвітницькі уроки, флеш-моби, круглі столи та семінари пройдуть у Львові, районних містах та селах області за участі фахівців усіх 6-ти місцевих Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Львівщини.
Ознайомитись із заходами можна на офіційних сторінках місцевих центрів з надання БВПД Львівщини у мережі фейсбук:
Перший львівський місцевий центр з надання БВПД:
Другий львівський місцевий центр з надання БВПД:
Буський місцевий центр з надання БВПД:
Самбірський місцевий центр з надання БВПД:
Стрийський місцевий центр з надання БВПД: