Права дітей завжди потребують особливої уваги та захисту.
Вже традиційно кожного року Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, спільно з Міністерством юстиції та за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків “Я маю право”, приурочений до Дня захисту дітей.
Ідея Конкурсу полягає в охопленні найширшої аудиторії дітей. Метою проведення конкурсу є формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, розвинення морально-етичних якостей дітей, соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації, творчого розвитку.
Для втілення завдань Конкурсу учасники знайомляться і осмислюють власні права та аналізують ступінь їх захисту. Тож, тисячі дітей щороку роблять невеликий крок у власному розумінні себе як повноправного члена суспільства.
Обласний етап конкурсу проводився за наступними номінаціями:
- Молодша група. Індивідуальна робота.
- Молодша група. Колективна робота.
- Середня група. Індивідуальна робота.
- Середня група. Колективна робота.
- Старша група. Індивідуальна робота.
- Старша група. Колективна робота.
18 травня 2017 долучитися до конкурсу в якості журі мали можливість Регіональний та Білоцерківський місцевий центри завдяки запрошенню від Головного територіального управління юстиції у Київській області. Конкурс відбувся в м. Біла Церква в Центрі творчості дітей та юнацтва Київщини.
Усі малюнки, які переможуть у регіональному етапі Конкурсу, будуть надіслані до Міністерства юстиції України для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу шкільних малюнків “Я маю право”.