4 жовтня 2017 року очільниця Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області Марина Лукіянова підписала меморандум про співпрацю з головою Вінницької обласної організації Союзу юристів України Олексієм Гончаром. Метою Меморандуму є співпраця, що спрямована на захист прав і свобод людини, зокрема права осіб на безоплатну правову допомогу, захист прав членів територіальних громад області.
Сторони домовилися про співпрацю за такими напрямками:
– моніторинг стану забезпечення прав і свобод людини, зокрема права на БВПД, вивчення та узагальнення випадків, що можуть свідчити про наявність порушень прав і свобод людини;
– консолідація зусиль у реалізації національних, релігійних і місцевих програм, спрямованих на надання правової допомоги особам, які потребують та обмежені у доступі до такої допомоги;
– спільна взаємодія з громадськими організаціями з метою збирання, проведення аналізу, узагальнення, обговорення та використання кращих напрацювань з дотримання норм законодавства;
– проведення спільних інформаційних зустрічей з метою налагодження ефективної співпраці.
В рамках реалізації мети Меморандуму про співпрацю планується проведення спільних заходів з підвищення рівня правової обізнаності громадян по захисту прав людини. Для цього, з найбільш актуальних питань будуть проводитися конференції, семінари, круглі столи, зустрічі та тренінги.
Нагадуємо, що Регіональний центр з надання БВПД у Вінницькій області працює за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 82.
Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).