06 червня 2017 року з 9:30 до 10:30 на виконання Регіонального плану надання правової допомоги директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Валентин Чистий та працівники Регіонального центру, місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели одночасний флеш – моб з питань безоплатної правової допомоги.
Розпочали роботу з Центру надання адміністративних послуг, який відвідують в основному незахищені верстви населення. Далі флеш – моб продовжено по центральній вулиці міста – вулиці Соборній. В Каштановому сквері розповсюджено буклети та листівки з питань надання безоплатної правової допомоги серед найбільш незахищених верств населення – пенсіонерів.
Нагадуємо, що в разі потреби за правовою допомогою можна звернутись до: Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 46, тел.: (0512) 37-50-43;
Або зателефонувати на цілодобову гарячу лінію: 0 (800) 213 103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України).