24 травня 2017 року заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Віктор Сандул на базі Ольшанського бюро правової допомоги провів особистий прийом громадян.
За правовими роз’ясненнями звернулось три особи з питань перерахунку пенсії чорнобильцю, підтвердження стажу роботи до пенсійного фонду та встановлення права на доступ до прибудинкової території.
Крім того, Віктор Сандул провів зустріч з працівниками управління соціального захисту, територіального центру соціального обслуговування, редакції газети «Маяк» та інспекції у справах неповнолітніх. В ході заходу він проінформував присутніх щодо повноважень Регіонального центру, місцевих центрів та бюро правової допомоги. Учасники обговорили шляхи співпраці, зокрема, надання правової допомоги особам, які не здатні самостійно пересуватись.
З метою підвищення правової обізнаності громадян Віктор Сандул розповсюдив буклети з інформацією про систему правової допомоги та з роз’ясненнями щодо правильних дій в деяких складних життєвих ситуаціях.
Нагадуємо, що в разі потреби за правовою допомогою можна звернутись до: Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 46, тел.: (0512) 37-50-43;
Ольшанського бюро правової допомоги за адресою: м. Миколаїв,
вул. Очаківська, 142, тел.: (0512) 48–00–17.
Або зателефонувати на цілодобову гарячу лінію: 0 (800) 213 103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України).