23 травня директор Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Рибас здійснив робочу поїздку до смт. Решетилівка.
Метою робочої поїздки було проведення організаційних заходів, пов’язаних зі створенням в Решетилівському районі Бюро правової допомоги, яке запрацює з 1 вересня 2016 року.
Також проведено робочу зустріч з головою Решетилівської районної ради Іваном Писаренком, під час якої були обговорені основні напрямки роботи центру, питання щодо розміщення бюро правової допомоги та можливості подальшої взаємодії.