17 березня 2016 р. відбулася робоча зустріч першого заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Миколи Лахижі з в.о. директора, першим заступником директора Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Галиною Власюк, заступником директора Департаменту Галиною Гажієнко та начальником відділу Наталією Драч.
Обговорено питання організації співробітництва на обласному та районному рівнях, зокрема, з питань інформування населення про систему правової допомоги, інформування працівників освіти та учнів про механізми захисту їх прав. Досягнуто домовленості про підготовку до підписання Меморандуму про співробітництво.