23 березня 2016 року відбулася робоча зустріч директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександра Черчатого з головою Ради адвокатів Полтавської області Володимиром Скукісом.
Обговорено актуальні питання поглиблення співпраці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області з Радою адвокатівПолтавської області, удосконалення роботи адвокатів системи надання безоплатної вторинної правової допомоги, організації підвищення їх кваліфікації, забезпечення якісного ведення справ тощо.