18 листопада відбулася робоча зустріч між представниками ГТУЮ у Запорізькій області та центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
У заході, який пройшов в рамках виконання доручення Міністерства юстиції України, прийняли участь директор Регіонального центру з надання БВПД у Запорізькій області Павло Наливайко, начальник Головного територіального управління юстиціїї у Запорізькій області Андрій Данов, директори Першого та Другого запорізькій місцевих центрів Ольга Бородіна та Сергій Вітько та начальник управління державної реєстрації ГТУЮ у Запорізькій області Сергій Нікітенко. Його метою було обговорення низка питань, що пов’язані з проблемними моментами у державній реєстрації громадських формувань, зокрема з тими формуваннями, що мають намір бути включеними до реєстру неприбуткових установ та організацій.
В рамках даної зустрічі, було затверджено алгоритм заходів на розширення інформаційної кампанії з питань державної реєстрації та вдосконалення процедури внесення змін до статутів неприбуткових установ та організацій. Першим кроком до реалізації цього став проект методичного посібника для центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які в якості фронт-офісів здійснюють консультування громадських формувань відносно комплекту документів, необхідних для державної реєстрації, прийом та видачу відповідних документів.
Зазначений посібник покликаний допомагати працівникам місцевих центрів у роботі з громадськими об’єднаннями.