03.04.2019, начальником відділу «Маньківське бюро правової допомоги» уманського МЦ з надання БВПД, Миронюк І.М. проведено робочу зустріч з трудовим колективом та з батьками дітей з інвалідністю, які проходять реабілітацію у Центрі соціальної реабілітації дітей – інвалідів Маньківського району на тему: «Яка допомога дітям з інвалідністю повинна надаватись в Україні?».
Зосереджувалась увага присутніх на переліку пільг, якими мають право користуватися діти з інвалідністю.
Обговорено питання про право на державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, її розмір та період, на який ця допомога призначається.
Надавалась інформація про пільги для дітей з інвалідністю на проїзд в громадському транспорті, переважне право на поліпшення житлових умов та пільги в сфері освіти.