08 червня 2017 року в приміщенні Регіонального центру з надання БВПД у Донецькій та Запорізькій областях (далі – Регіональний центр; Центр), що знаходиться за адресою: Донецька область, м. Маріуполь, вул. Зелінського, 27а, відбулась робоча зустріч представників центру та Сектору ювенальної пробації м. Маріуполя Південно-Східного міжрегіонального Управління з питань виконання покарань та пробації (далі – Сектор).
Під час перемовин заступник директора центру Оксана Володимирівна Савицька та начальник Сектору Анжела Володимирівна Сенатосенко обговорили наступні напрями сумісної співпраці:
1) надання правової допомоги (здебільшого, консультаційного характеру) на досудовому провадженні та після прийняття рішення судом – дітям підліткового віку, як таким, які перебувають на обліку в пробації, а також ті, які не знаходяться на обліку;
2) організація та участь у сумісних заходах (семінари, круглі столи, робочі зустрічі, тренінги);
3) обмін роздатковими матеріалами (друкована продукція), у т.ч. розповсюдження інформації у медіа-просторі, з метою поширення інформації про діяльність Сторін та інформування громадян про можливість захисту своїх прав, звертаючись як до Регіонального центру, так і до Сектору ювенальної пробації м. Маріуполя.
За результатами зустрічі Сторони дійшли згоди про подальше співробітництво, зокрема, щодо доцільності укладання Меморандуму про співпрацю, а також про обмін інформацією, яка є необхідною для вирішення питання по суті щодо надання правової допомоги неповнолітній особі, притягнутої до кримінальної відповідальності.
До Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях можна звернутися звернутися шляхом↓
у Запорізькій області:
– адреса: пр. Соборний, 77, 8-й поверх, м. Запоріжжя
– телефон: (061) 224-44-50
– електронна пошта: office.donetsk-zaporizhzhya@legalaid.zp.ua
у Донецькій області:
– адреса: вул. Зелiнського, 27а, м. Маріуполь
– телефон: (099) 768-25-67
– електронна пошта: office.donetsk@legalaid.zp.ua