7 червня 2016 року виконуючий обов’язки директора Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Сележан здійснив виїзний прийом громадян у селі Карапчів Вижницького району.
Громадяни, які прийшли на прийом, переважно цікавились питаннями права на соціальне забезпечення, оформлення права власності, врегулювання земельних спорів, оформлення прав на спадкове майно тощо.
Також, в рамках розширення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги соціально незахищених верств населення, Сележан Ю.І. провів робочу зустріч з працівниками соціальної сфери.
Під час зустрічі в.о. директора Вижницького МЦ з надання БВПД та соціальні працівники Карапчівської сільської ради обговорили питання щодо можливості отримання на дому правової допомоги інвалідами І групи, які проживають в населених пунктах, підпорядкованих сільській раді.
За результатами проведеної зустрічі сторони домовились про подальшу взаємодію та співпра-цю.